Dawno, dawno temu Wiki

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 5/9/2017

Dyskusja: „6x22: Ostatnia bitwa, część 2”!

Henry budzi się z przeklętym Storybrooke i odkrywa, że ​​Emma znajduje się w szpitalu psychicznym, a Czarna Wróżka jest nową burmistrzynią. Henry próbuje pomóc Emmie odzyskać wspomnienia, podczas gdy Gold stara się dowiedzieć, co naprawdę stało się z Belle. Tymczasem Śnieżka, Książę, Regina, Zelena i Hak zostają uwięzieni w rozpadającej się Krainie Baśni i rozpaczliwie próbują znaleźć sposób, aby zjednoczyć się z Emmą i Henrym.
Ostatnia bitwa, część 2
Ostatnia bitwa, część 2 Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 5/9/2017

Dyskusja: „6x21: Ostatnia bitwa, część 1”!

Henry budzi się z przeklętym Storybrooke i odkrywa, że ​​Emma znajduje się w szpitalu psychicznym, a Czarna Wróżka jest nową burmistrzynią. Henry próbuje pomóc Emmie odzyskać wspomnienia, podczas gdy Gold stara się dowiedzieć, co naprawdę stało się z Belle. Tymczasem Śnieżka, Książę, Regina, Zelena i Hak zostają uwięzieni w rozpadającej się Krainie Baśni i rozpaczliwie próbują znaleźć sposób, aby zjednoczyć się z Emmą i Henrym.
Ostatnia bitwa, część 1
Ostatnia bitwa, część 1 Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 5/2/2017

Dyskusja: „6x20: Pieśń w twoim sercu”!

W retrospekcji, Śnieżka i Książę wypowiadają specjalne życzenie, aby ochronić Emmę. W jego wyniku całe królestwo zaczyna śpiewać, co rozjusza Złą Królową. Tymczasem w Storybrooke, Czarna Wróżka ogłasza swoje plany dotyczące rzucenia kolejnej klątwy na miasto, podczas gdy Emma i Hak przygotowują się do ślubu.
Pieśń w twoim sercu
Pieśń w twoim sercu Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 5/1/2017

Dyskusja: „6x19: Czarna wróżka”!

W retrospekcji, po tym, jak matka Rumpelsztyka, Fiona, dowiaduje się od jego wróżki chrzestnej, że jego przeznaczenie zostało już przepowiedziane, stara się zrobić wszystko, co w jej mocy, żeby nie doszło ono do skutku. Ostatecznie Fiona będzie musiała podjąć decyzję, która zmieni bieg ich żyć na zawsze. Tymczasem w Storybrooke, Rumpelsztyk staje przed podobnym dylematem.
Czarna wróżka
Czarna wróżka Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 4/21/2017

Dyskusja: „6x18: Tam, gdzie latają drozdy”!

W retrospekcji, Zelena zaprzyjaźnia się z młodym drwalem, który został przeklęty i zwraca się do niej z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego serca. Zelena zostaje zmuszona do wybrania pomiędzy zatrzymaniem swoich mocy a przyjaźnią z nim. Tymczasem w Storybrooke, Zelena postanawia wyzwać Czarną Wróżkę i powstrzymać ją raz na zawsze, wbrew woli Reginy, a Śnieżka i David nie zgadzają się co do planów ślubnych Emmy i Haka.
Tam, gdzie latają drozdy
Tam, gdzie latają drozdy Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 4/14/2017

Dyskusja: „6x17: Przebudzenie”!

Wciąż uwięziony w Nibylandii, Hak sprzymierza się z Tygrysią Lilią, mając nadzieję na znalezienie drogi powrotnej do Emmy. W Storybrooke Regina pracuje nad złamaniem klątwy snu, pod wpływem której znajdują się Śnieżka i David, a Gold odmawia Czarnej Wróżce, co doprowadza do groźnego impasu. W retrospekcjach dowiemy się, co poświęcili Śnieżka i Książę, aby Emma wypełniła swoje przeznaczenie jako Wybawicielka.
Przebudzenie
Przebudzenie Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 4/9/2017

Dyskusja: „6x16: Mały pomocnik matki”!

Gold i Belle przekonują Emmę, aby pomogła Gideonowi, tłumacząc, że razem mogą powstrzymać Czarną Wróżkę. Henry doświadcza zaskakującej zmiany w swojej mocy, co zmusza Reginę do pójścia po radę do poprzedniego Autora. W tym czasie, w Krainie Baśni, Hak próbuje wygrać wsparcie starego wroga przez obstawienie jego najbardziej cenionego dobytku w grze w karty. W retrospekcjach, Czarna Wróżka torturuje młodego Gideona z nadzieją, że stanie się on jej idealnym uczniem.
Mały pomocnik matki
Mały pomocnik matki Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 4/3/2017

Dyskusja: „6x15: Niezwykłe miejsce”!

Kiedy Hak zostaje uwięziony w innej krainie z Nautilusem i jego załogą, stara się wrócić do Emmy, zanim Gideon wdroży swój plan w życie. W Storybrooke, Regina i Śnieżka próbują odciągnąć myśli Emmy od zniknięcia Haka. W retrospekcji w Agrabahu, Dżasmina zaprzyjaźnia się z Ariel i wspólnie próbują znaleźć księcia Erica, kiedy zagrożenie ze strony Dżafara rośnie.
Niezwykłe miejsce
Niezwykłe miejsce Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 3/27/2017

Dyskusja: „6x14: Strona 23”!

Wierząc w to, że nie ma miejsca w Storybrooke zarówno dla niej, jak i Reginy, Zła Królowa stara się wyeliminować swoją drugą połówkę, używając Robina do zastawienia pułapki. Hak, zdeterminowany, aby ułożyło mu się z Emmą, zwraca się po radę do swojego starego przyjaciela, kapitana Nemo, ale Gideon niszczy jego plan, zanim podejmie pierwsze kroki w jego realizacji. W retrospekcji z Zaczarowanego Lasu, Zła Królowa dostaje zaskakującą lekcję o prawdziwym źródle swojego nieszczęścia.
Strona 23
Strona 23 Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 3/21/2017

Dyskusja: „6x13: Złowróżbne wzory”!

Kiedy Gideon wznawia misję, aby zabić Emmę i stać się Wybawicielem, pan Gold chce upewnić się, że czarna magia nie zniszczy jego syna. W tym samym czasie Robin gotowy jest zawrzeć sojusz z każdym, kto pomoże mu uciec od Reginy i ze Storybrooke. Hak zbiera się na odwagę, aby wyjaśnić Emmie pewne sprawy, podczas gdy ona odkrywa, że mężczyzna ma przed nią jakąś tajemnicę. W retrospekcji w Krainie Baśni, legendarny bohater Beowulf skupia swój wzrok na Rumpelsztyku po tym, jak Mroczny używa swoich mocy, aby pokonać ogry i wygrać wojnę na rzecz ludzi.
Złowróżbne wzory
Złowróżbne wzory Dawno, dawno temu Wiki
1 0
• 3/13/2017

Dyskusja: „6x12: Morderstwo najgorszego sortu”!

Zanim zrobi kolejny krok w relacjach z Emmą, Hak chce mieć pewność, że David ujrzy w nim kogoś więcej niż tylko pirata. Więc gdy David prosi go o pomoc w poznaniu prawdy na temat śmierci swojego ojca, Hak się zgadza. Tymczasem Regina pracuje nad przystosowaniem Robina do życia w Storybrooke, ale wkrótce odkrywa, że jej ukochany ma ciemną stronę, która sprawia, że zadanie okazuje się o wiele bardziej skomplikowane niż się tego spodziewała.
Morderstwo najgorszego sortu
Morderstwo najgorszego sortu Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 3/6/2017

Dyskusja: „6x11: Twardsi niż reszta”!

Śnieżka nadal leży uśpiona w Storybrooke. David i Hak ścigają się z czasem, by powstrzymać Gideona zanim ten będzie w stanie skonfrontować się z Emmą. Gideon zaskakuje Belle i Golda, wyznając im, gdzie przebywał podczas swojej nieobecności. Tymczasem Regina ma trudności ze zdaniem sobie sprawy, że każdy, może nawet Robin, ma się lepiej w alternatywnym świecie, gdzie Zła Królowa została pokonana. Emmie udaje się przekonać kogoś znajomego do pomocy jej i Reginie w powrocie do domu oraz odkryć w sobie siłę, by zmienić swój los.
Twardsi niż reszta
Twardsi niż reszta Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x10: Szkoda, że Cię tu nie ma”!

Zła Królowa dowiaduje się, że nasi bohaterowie posiadają broń, która jest ją w stanie pokonać. Kradnie Dżasminie magiczną lampę Aladyna i wypowiada swoje życzenie, które może na zawsze wyeliminować Wybawicielkę. Emma znika. Nie chcąc budzić Śnieżki, David łączy siły z Hakiem i Henrym, by powstrzymać Złą Królową w Storybrooke. Regina wyrusza na misję ratunkową. Tymczasem Gold i Belle muszą stawić czoła niespodziewanemu zagrożeniu, które dotyczy ich nowo narodzonego syna.
Szkoda, że Cię tu nie ma
Szkoda, że Cię tu nie ma Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x09: Zamienione dzieci”!

W retrospekcji z Krainy Baśni, Rumpelsztyk odbiera Jackowi i Jill syna, by wykorzystać go jako przynętę, w celu zwabienia potężnej istoty. Z powrotem w Storybrooke, Gold mówi Złej Królowej, żeby zabiła Zelenę. Podjęta przez nią decyzja na zawsze zmienia jej relacje z siostrą. Belle odkrywa plany Golda związane z ich synem. Przekonuje Haka i Emmę, by pomogli jej w wykradzeniu atramentu z kałamarnicy, dzięki któremu można unieruchomić przeciwnika. W rezultacie, Belle musi ponieść ofiarę, co wpływa na życie wszystkich w Storybrooke. Tymczasem Dżasmina znajduję pustą lampę, w której nie ma dżina i ma nadzieję, że jej użycie uratuje Agrabah. Aladyn znajduje sposób na to, jak stać się jej bohaterem.
Zamienione dzieci
Zamienione dzieci Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x08: Będę Twoim lustrem”!

Emma i Regina wymyślają plan umieszczenia Złej Królowej w więzieniu ich własnego pomysłu. Śnieżka i David przystosowują się do życia bez siebie. Henry nerwowo przygotowuje się do pójścia z Violet na szkolny wieczorek taneczny. Zła Królowa udaje Reginę, by dać chłopcu pewną radę, która może sprowadzić go na manowce. Tymczasem Zelena zgadza się pomóc Belle. Obie proszą Aladyna o wykradzenie Goldowi magicznego przedmiotu, który na zawsze ochroni Belle i jej nienarodzone dziecko.
Będę Twoim lustrem
Będę Twoim lustrem Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x07: Bez serca”!

W retrospekcji z Zaczarowanego Lasu, zbójniczka Śnieżka robi uniki przed łowcą nagród znanym jako Drwal, podczas gdy pasterz David udaje się w znamienną podróż, by sprzedać swoją rodzinną farmę. W Storybrooke, Zła Królowa grozi, że zniszczy miasteczko i wszystkich jego mieszkańców, o ile Śnieżka i David nie oddadzą swoich serc. W miarę jak Emma, Hak i Henry przygotowują się do obrony Storybrooke, Śnieżka, David i Regina szukają magicznej sadzonki, powstałej dzięki pierwszej iskrze prawdziwej miłości. Regina wykorzystuje rozkwitający romans Golda i Złej Królowej przeciwko nim samym. Zelena oferuje Belle przyjacielską radę.
Bez serca
Bez serca Dawno, dawno temu Wiki
1 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x06: Głębokie wody”!

Emma stara się przekonać Aladyna do współpracy z Dżasminą i udzielenia pomocy mieszkańcom Agrabahu. Regina łączy siły ze Śnieżką i Davidem, by uwolnić Archiego z rąk Zeleny. Zła Królowa usiłuje zasiać ziarno podejrzliwości pomiędzy Henrym i Hakiem, mimo ostrzeżeń Golda. Tymczasem w przeszłości, Hak zostaje porwany przez tajemniczego kapitana Nemo, który przetrzymuje go w swojej legendarnej łodzi podwodnej o nazwie Nautilus.
Głębokie wody
Głębokie wody Dawno, dawno temu Wiki
0 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x05: Uliczne szczury”!

W retrospekcji z Agrabahu, księżniczka Dżasmina angażuje Aladyna do pomocy w odzyskaniu tajnej broni, dzięki której można przerwać kontrolę Dżafara nad sułtanem i uratować miasto przed upadkiem. Ich poszukiwania prowadzą do Jaskini Cudów, gdzie Aladyn poznaje swoje przeznaczenie. W Storybrooke, Zła Królowa, chcąc podzielić rodzinę, używa podstępu przeciwko Hakowi, Śnieżce i Davidowi, by zmusić Emmę do ujawnienia swojej tajemnicy. Podczas gdy Zła Królowa rozpieszcza Zelenę, gdzie indziej w miasteczku, Regina i nasi bohaterowie usiłują dowiedzieć się, co stało się z Aladynem.
Uliczne szczury
Uliczne szczury Dawno, dawno temu Wiki
0 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x04: Dziwny przypadek”!

Zła Królowa i Hyde wciąż czynią starania, by wykraść serum doktora Jekylla. Emma nie może doczekać się chwili, w której Hak się do niej wprowadzi. Śnieżka cieszy się na myśl o powrocie do nauczania. Hak usiłuje chronić Belle przed Goldem, który sprawił, że jego żona nie jest w stanie opuścić pirackiego statku. Tymczasem z powrotem w przeszłości, Rumpelsztyk pomaga doktorowi Jekyllowi w zakończeniu pracy nad serum, mogącym rozdzielić osobowość człowieka na dwie – dobrą i złą.
Dziwny przypadek
Dziwny przypadek Dawno, dawno temu Wiki
0 1
• 2/22/2017

Dyskusja: „6x03: Drugi pantofelek”!

Storybrooke nadal przyjmuje nowych przybyszy z Krainy Nieopowiedzianych Historii. Ponownie spotykają się rodziny, przyjaciele, jak również dawno niewidziani wrogowie. Ashley (Kopciuszek) poszukuje swojej przyrodniej rodziny, mając zamiar załatwić z nią niedokończone sprawy, a Emma, Hak i Henry starają się jej pomóc zanim będzie za późno. Tymczasem Regina usiłuje przekupić pana Hyde'a i dowiedzieć się od niego, w jaki sposób pokonać Złą Królową. Śnieżka pomaga doktorowi Jekyllowi w znalezieniu odpowiedniego laboratorium, w którym ten mógłby pracować. David zawiera pakt z Goldem i dostarcza Belle wiadomość w zamian za nową informację na temat swojego ojca. W retrospekcji, Kopciuszek bierze udział w balu i spotyka swojego księcia.
Drugi pantofelek
Drugi pantofelek Dawno, dawno temu Wiki
0 1