Dawno, dawno temu Wiki
Advertisement

Dawno, dawno temu Wiki to internetowa encyklopedia wiedzy na temat serialu Dawno, dawno temu i jego spin-offu Once Upon a Time in Wonderland, którą każdy może redagować.

Cele

Nasz projekt ma na celu:

 • przybliżanie czytelnikom informacji na temat serialu Dawno, dawno temu i jego spin-offu Once Upon a Time in Wonderland,
 • stworzenie zgranej, aktywnej społeczności,
 • stworzenie społeczności, w której każdy może wykazać się swoimi umiejętnościami edytorskimi, redaktorskimi i innymi,
 • informowanie na bieżąco wszystkich fanów z nowościami ze świata serialu,
 • pomoc początkującym edytorom w tworzeniu jak najlepszych artykułów,
 • stworzenie zakątka społeczności, w którym każdy może mieć szansę na podzielenie się swoimi poglądami.

Przynależność

Dlaczego powinienem dołączyć do Dawno, dawno temu Wiki?

Nasz zasób informacji o serialu jest w całości napisany, utrzymywany i aktualizowany przez takie osoby jak ty. Dawno, dawno temu Wiki jest zależna od użytkowników. Jako wieloaspektowe miejsce z silną społecznością, będąc częścią Dawno, dawno temu Wiki możesz doznać jedynie pozytywnych doświadczeń.

Co mogę robić na Dawno, dawno temu Wiki?

Wielu użytkowników zastanawia się, co może robić lub w jaki sposób jest w stanie pomóc Dawno, dawno temu Wiki. Na szczęście istnieje wiele różnych działań i zadań, które możesz wykonać.

 • Poprawić i/lub pisać artykuły: Jako że Dawno, dawno temu Wiki to encyklopedia wiedzy, można powiedzieć, że artykuły są przedmiotem działalności serwisu.
 • Pisać własne opowiadania: Nasz fanon pozwala na pisanie własnych historii związanych z serialem.
 • Wyrazić swoje poglądy na blogu: Pisanie blogu to dobry sposób, aby wyrazić swoją opinię na temat serialu bądź samej społeczności.
 • Czatować z innymi członkami społeczności: Możesz rozmawiać w czasie rzeczywistym z innymi członkami społeczności na czacie.
 • Zadawać i odpowiadać na pytania na forum: Na funkcjonującym tutaj forum możesz zadać i odpowiadać na różnego rodzaju pytania związane z wiki i jej działalnością.

Jakie są zasady na Dawno, dawno temu Wiki?

Format serwisu pozwala na edycję każdemu użytkownikowi, nawet temu niezarejestrowanemu. W związku z tym istnieją pewne zasady i wytyczne korzystanie z wiki. Nasz regulamin można znaleźć tutaj.

O nas

Kto i kiedy założył Dawno, dawno temu Wiki?

Dawno, dawno temu Wiki została założona 10 marca 2013 roku przez użytkownika Rafi862.

Kto jest liderem lub webmasterem Dawno, dawno temu Wiki?

Będąc częścią Wikii, Dawno, dawno temu Wiki nie ma i nigdy nie będzie mieć osoby, która sprawuje formalną władzę i podejmuje decyzje bez konsultacji ze społecznością. Decyzje wspólnotowe są obowiązkiem wszystkich członków społeczności i podejmowane są w drodze konsensusu poprzez dyskusję. Jednakże, w celu zachowania porządku, Dawno, dawno temu Wiki ma grupę administratorów, którymi są doświadczeni członkowie serwisu.

Kto jest odpowiedzialny za wygląd Dawno, dawno temu Wiki?

Jako że Dawno, dawno temu Wiki nie jest prowadzona i obsługiwana przez jedną osobę, nasuwa się pytanie, kto jest odpowiedzialny za wygląd i atmosferę tego miejsca. Otóż cała lokalna społeczność ma poniekąd swój wkład w wygląd wiki, który zostaje dostosowywany przez lokalnych administratorów. Obecny motyw łącznie z układem strony głównej został zaprojektowany przez użytkownika Rafi862.

Kontakt

 • Jeśli chcesz skontaktować się z administratorem bądź konkretną osobą na Dawno, dawno temu Wiki, możesz zostawić wiadomość na jego/jej tablicy wiadomości.
Advertisement